REFERENCJE

X

Nie można opisać tego słowami, emocji było sporo – same pozytywne. Chłopaki są profesjonalistami jakich mało! Bez namysłu, gdy ktoś zapyta nas o znakomitego DJ-a i konferansjera, którzy poprowadzą jakąkolwiek z imprez okolicznościowych, polecimy Bartka i Maćka, czyli PARTYFUN.

Daria

Chcieliśmy serdecznie podziękować PARTYFUN za wspaniałą imprezę. Dzięki Wam zabawa zaczęła się po wejściu na salę, a stres zmalał. Pomimo niewielkiej ilości gości oraz wykańczającego upału, potrafiliście sprawić, że nawet dziadkowie uczestniczyli w zabawie. Wszyscy goście doskonale się bawili, i starsi, i młodsi. Nieskromnie przyznamy, że to było najlepsze wesele na jakim byliśmy.

Aneta i Damian

Każda impreza wiąże się z odrobiną stresu… nasz stres dotyczył tego, czy DJ i wodzirej podołają wszystkim szalonym, niewyżytym gościom. Nasza rodzina to zapaleni imprezowicze, którzy lubią raczej tradycyjne imprezy z zespołem! Jednak nasze wątpliwości znikły już przy wejściu. Maciek ma genialne pomysły jak zabawić każdego gościa, jak porwać do tańca największych połamańców. Muzyka serwowana przez Bartka także nas pozytywnie zaskoczyła. Impreza urodzinowa bardzo udana. Dobra robota, chłopaki!

Łukasz

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za tak wspaniałe poprowadzenie naszej imprezy firmowej. Bawiliśmy się świetnie. Zabawy, które zorganizowaliście były fantastyczne i każdy bez względu na wiek rwał się na parkiet. Do dziś je dobrze pamiętamy :). Z całego serducha jeszcze raz dziękujemy. Na pewno będziemy Was polecali każdemu, kto będzie chciał mieć rewelacyjną imprezę firmową.

Firma Tropex

Dziękujemy PARTYFUN za dostarczenie wszystkim razem i każdemu z osobna wielu impulsów do świetnej zabawy na organizowanej przez nas studniówce, za profesjonalne przygotowanie oraz bardzo przyjazne podejście. Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić PARTYFUN ze względu na: całkowite zaangażowanie już od pierwszego kontaktu, profesjonalizm w wykonywanej pracy oraz profesjonalny sprzęt, otwartość i dzielenie się własnymi pomysłami oraz doświadczeniem. Super!!! Polecamy!!!

Liceum Ogólnokształcące nr 43 w Warszawie