O NAS

X

Przy planowaniu imprez warto zaufać przede wszystkim tym, dla których praca to pasja. W PARTYFUN kochamy to, co robimy. Postawiliśmy na kontakt z ludźmi, którego podstawą jest pozytywna energia i zabawa w fantastycznej atmosferze.

 

PARTYFUN TO PEWNOŚĆ UDANEJ ZABAWY

kompleksowa obsługa imprezy na wszystkich jej etapach realizacji
doskonała oprawa muzyczna zawierająca największą bazę muzyki, w której znajdują się utwory z każdej epoki i w każdym gatunku muzycznym
zaawansowany sprzęt muzyczny oraz oświetlenie renomowanych firm (Pioneer, Hill Audio, Reloop, BeamZ)
nasze głowy są pełne pomysłów – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, zapewniamy animacje i zabawy
jesteśmy elastyczni, dlatego obsługujemy każdy rodzaj wydarzenia – urodziny, studniówkę, imprezę firmową, wesele
nasza pasja i pozytywne nastawienie są gwarancją udanej imprezy

 

PARTYFUN TO PROFESJONALIŚCI

 

 

Bartek vel DJ Mocarz – były DJ radiowy (kilkanaście lat pracy w radiu WAWa, Eska, Planeta FM), z doświadczeniem jako DJ klubowy.

Ma na swoim koncie także eventy takie, jak wesela, imprezy firmowe, studniówki, prywatki itp.
Dzięki pracy w radiu, a także zagranym imprezom doskonale orientuje się, które hity porywają do tańca.
Jest specjalistą szczególnie jeżeli chodzi o muzykę z lat 80′, 90′ i współczesne przeboje.

W jego setach nie brakuje Michaela Jacksona, ABBY, Glorii Gaynor, Whitney Houston, Boney M, Daft Punk, ale też rock’n’rolla, twista, klimatów latino, czy polskich klasyków. Jego imprezy charakteryzuje duża różnorodność muzyczna. Sprawdź, jakie przeboje gra DJ Mocarz.

 

 

Maciej – doświadczony konferansjer, komentator wydarzeń i meczów, posiada uprawnienia spikera PZPN. Swoje doświadczenie budował dzięki współpracy z artystami polskimi i zagranicznymi, realizując największe wydarzenia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Otwarty i komunikatywny, nie boi się wyzwań, powierzone mu zadania – jak sam mówi, wykonuje z pasją. Zainteresowanie kabaretem spowodowało, że Maciek odnajdzie się w każdej scenerii i sytuacji – dostosuje sposób prowadzenia wydarzenia do tematyki imprezy, a jeśli zajdzie taka potrzeba – sparodiuje wybranych uczestników eventu.

Nasi klienci chwalą Maćka za jego wyjątkowe poczucie humoru, przebojowość, kreatywność, a płeć piękna – za jego urok osobisty.